Privātums

 
bankweb.com neievāc no jums nekādus personas datus. bankweb.com tikai salīdzina privātos finanšu kreditorus, mēs neuzņemamies atbildību par jebkādiem aizdevumiem. Vienīgā informācija, kādu mūsu interneta vietne saglabā faila formātā ir sīkfaili. Sīkfails ir informācijas fails, kas tiek saglabāts datorā. Ja izvēlēsieties saņemt mūsu jaunumus pa e-pastu, mēs saglabāsim jūsu e-pasta adresi. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs nekad nepārdodam un neatklājam šo informāciju.
 
bankweb izmanto sīkfailus lai apzinātu mūsu interneta vietnes apmeklētāju skaitu un lai apzinātu konversiju, un lai redzētu kādiem nolūkiem vietne tiek izmantota. Sīkfaili identificē tikai datoru, kuru izmantojiet, nevis jūs kā personu. Jūs variet izvēlēties atslēgt sīkfailu saglabāšanu interneta pārlūkā. Sīkfailu atslēgšana ir atkarīga no pārlūka kādu izmantojat. Izvēlieties pārlūka palīdzības iespēju, kas atrodas augšējā izvēlnē, lai iepazītos ar to kā izdzēst sīkfailu. Ņemiet vērā, ka, ja izslēgsiet sīkfailu saglabāšanu pārlūkā, zināms skaits atsevišķu funkciju nedarbosies atbilstoši.
 
Ja jūs vēlaties detalizētāku aprakstu par to kā bankweb.com lieto sīkfailus, lūdzu sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu caur info@bankweb.com.
 
Lietošanas Noteikumi
 
Personiskā informācija
 
bankweb nepieprasa un neuzglabā nekādus personas datus kā personas kodu vai apmeklētāju bankas kredītkaršu datus. bankweb neapstrādā nevienu pieteikumu, to dara tikai trešās puses kreditori. Šī iemesla dēļ mēs nekad neprasīsim nekādu jūsu personisko informāciju.
 
Atbildība

bankweb neuzņemas atbildību par jebkādām kļūdām, zaudējumiem vai finansiālajiem zudumiem, jums slēdzot vienošanos ar trešās puses kreditoru. Tādēļ bankweb nevar tikt iesaistīts strīdos, kas saistīti ar vienošanām ar ārējiem banku aizdevējiem. bankweb nevienu neaicina aizņemties. Tas ir personisks lēmums, kas jāpieņem jums. Ja jūs esiet ieslīdzis parādos un piedzīvojat grūtības personiskajās finansēs, jums vajadzētu atturēties no pieteikšanās aizdevumiem.
 
Vienošanās izmaiņas
Mūsu lietošanas noteikumos un nosacījumos var rasties izmaiņas. Tādēļ, lai būtu par tām informēts, apmeklējiet šo lapu.